Haber

MHP’ye Tire’de 790 kişi katıldı

İzmir’in Tire ilçesinde düzenlenen törenle 790 kişi MHP’ye katıldı.

Bahçesaray Nikah Salonu’nda düzenlenen törene MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, Tire İlçe Başkanı Arif Uğurlu ve partililer katıldı.

Osmanağaoğlu burada yaptığı konuşmada MHP’nin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Tamer Osmanağaoğlu, bu yıl yapılacak seçimlerin önemine değinerek şunları söyledi:

“Önümüzdeki dönemde Türkiye çok önemli bir çabayla karşı karşıya. Hiçbir şey yokken Avrupa’da bazı ülkeler Türkiye’deki konsolosluklarını ve büyükelçiliklerini geçici bir gecikmeyle kapatarak Türkiye’yi zor durumda bırakmaya çalışıyorlar. Eminim bu güzel insanlar Burada yaşayanların öngörüsü vardır.Türk milletinin duası olduğu sürece bu devlete bir şey olmaz.Yaptıklarından şüphesiz pişman olacaklardır.Türkiye artık dünün Türkiyesi değildir.Türkiye artık dünün Türkiyesi değildir.Türkiye artık anında kendini gösteren bir Türkiyedir. refleksler, tavır alır, tedbir alır, karşılık verir.Bu bütün dünya milletlerini rahatsız eder.Türk devletinin Türk milletine ve Türk devletine uzattığı her ele anında tepki ve karşılık verecek güce sahip olduğundan şüpheniz olmasın. Bundan sonra da onları rahatsız etmeye devam edeceğiz.”

MHP İl Başkanı Veysel Şahin, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek, “MHP’ye gelip destek vermeniz çok ama çok değerli. Vatanımızı milletimizi parçalamak isteyenlere karşı hep birlikte çalışacağız” dedi. ayrı.” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından partililere rozetleri takdim edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu