Teknoloji

Microids, Agatha Christie – Doğu Ekspresinde Cinayet’i duyurdu!

 
Yayıncı Microids ve geliştirici Microids Studio Lyon, Agatha Christie – Murder on the Orient Express’i PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam, Epic Games Store, GOG) için duyurdu. Oyun 2023’ün 4. çeyreğinde çıkacak.
 
Aksiyon, macera ve keşfi harmanlar
 
 
 
Agatha Christie – Cinayet Doğu Ekspresinde bizlere aksiyon, macera ve keşif deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Efsanevi Doğu Ekspresi’ne binebileceğimiz ve katilin maskesini düşürmek için zamana karşı yarışabileceğimiz oyunda ünlü dedektif rolünü üstleniyoruz. Serinin yeni oyunu olarak karşımıza çıkacak olan yapımda Agatha Christie’nin klasikleşen hikayesi yeniden kurgulanıyor.
 
Orijinal olay örgüsüne eklenen yeni unsurlarla oyuncular gizemi ve gerilimi daha fazla deneyimleyebilir ve Hercule Poirot’nun en ünlü olaylarından birini yeniden keşfedebilir. Doğu Ekspresi’ndeki bir cinayet olayını araştırmaya başladığımız oyunda çeşitli ipuçlarını inceleyip araştırabiliyoruz.
 
Oyunun şu an rastgele bir duyuru fragmanı bulunmuyor. Şu anda Steam sayfası açık ve birçok ekran görüntüsü paylaşılmış durumda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu