Teknoloji

Twitter’ın Filo Özelliği Geri Dönüyor

Dünyanın en bilinen mikroblog platformu Twitter ile ilgili dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Platformun sahibi Elon Musk Twitter’a gitti yeni ama aslında eski bir özelliğin geleceğini duyurdu. Elon Musk tarafından yapılan açıklamaya göre bir süreliğine kullanıma açılmış ancak daha sonra kaldırılmıştı. Filolargelecekte Twitter’a geri dönecek.

Hatırlayanlar olacaktır; Filolar, aslen Instagram’da Hikayeler Bu, özelliğin Twitter’a özel bir versiyonuydu. Kullanıcılar, Fleets aracılığıyla günün 24 saati görüntülenen fotoğraf, resim veya bildirimleri paylaşabiliyordu. İşte özellik, yakın gelecekte tekrar gelecekbenziyor

Elon Musk: Geçen seferki gibi olmayacak!

Elon Musk, Twitter gönderisinde Fleets özelliği hakkında detay vermedi . Ancak önemli bir açıklama yaptı. O ifade” Geçen seferki gibi değil.Buradan da Twitter’a geri gelecek olan Fleets özelliğinin farklı bir yapıya sahip olacağını düşündürüyor. ne teklif edeceksinAnlamak için biraz daha beklememiz gerekecek.

Elon Musk’ın Twitter’daki paylaşımı:

Bu ortada; Artık Twitter’a giriş yapmadıysanız, arama yapamazsınız!

Twitter’daki tek gelişme bu değil. Platform dikkat çekici bir kararı da hayata geçirdi. Öyle ki artık kullanıcılar Twitter hesaplarını açmadıklarında Twitter’da bulunuyorlar. arayamazlar . Ayrıca, Twitter arama sonuçları için bir URL giriş yapılmadığında görüntülenemez. Bu, Twitter’da araştırma yapmak veya gündemi takip etmek için ücret alan kullanıcıları zorlaştıracaktır. Twitter’a dahil olan herkes platformda. hesap sahibi olmakgerekecektir.

haberceyhan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu